Witamy w sklepie Megadecha! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Rollerbone

Deska Rollerbone - deska treningowa do balansowania

Deska Rollerbone - deska treningowa do balansowania
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 469,00 PLN
Producent: Rollerbone
Model:
Status: do 3 dni
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata), 35,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Deska treningowa do balansowania - Rollerbone
 
Cross-training - wielu sportowców, zwłaszcza wakeboarderów, wakeskaterów, kitesurferów i snowboarderów wie jak ważny jest trening uzupełniający. Ćwiczenie balansu na desce daje doskonałe efekty w późniejszym pływaniu.
RollerBone jest doskonałym narzędziem treningowym, które łączy zabawę ze zwinnością, koordynacją ruchową i równowagą. Deska RollerBone jest przeznaczona  dla wszystkich grup wiekowych bez względu na poziom  zaawansowania i nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Po kilku minutach na RollerBone osiągasz swoje pierwsze sukcesy :). Deska jest idealnym dodatkiem do wszelkich sportów, w których wymagana jest koordynacja ruchowa, zwinność i równowaga. Dlatego Rollerbone nadaje się dla osób uprawiających wakeboarding, surfing, kitesurfing, snowboarding i wiele innych gdzie poczucie równowagi jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Trening na RollerBone nigdy nie jest nudne. Jest to o wiele więcej niż tylko narzędzie do ćwiczeń, istnieje wiele różnych  tricków o różnym stopniu trudności. Jednocześnie deska RollerBone pozwala na tworzenie nowych tricków. Zaawansowane robią ollies, spins , shuvits, graby, air drops ... i wiele więcej.
 
Wiele badań wykazało, że regularnie ćwiczenia na RollerBone pomagają poprawić równowagę ciała i zapobiegają  urazom mięśni, ścięgien i wiązadeł. Szczególnie wskazane  jest wykorzystanie deski RolleBone w fizjoterapii, ponieważ podczas treningu są używane prawie wszystkie grupy mięśniowe.
Jako dodatkowe narzędzie szkoleniowe można używać zarówno hantle lub Sztangi połączyć swoje wzmac- i balansu szkolenia z jednym z tych narzędzi.
Specjalna geometria deski, która wygląda jak kość pozwala na stabilną pozycję podczas ćwiczeń. 
 
W zestawie deska i wałek
 
Wymiary deski:
- długośc  74 cm
- szerokość 41.5 cm
- grubość 3 cm
 
Ćwiczenia i więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: www.rollerbone.com
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem