deski sup all-round

Deska SUP GLADIATOR Kid 8'0"

Deska SUP GLADIATOR KID 8 to kompaktowa, uniwersalna, pompowana deska SUP przeznaczona dla lekkich użytkowników i dzieci. Dzięki swoim wymiarom łatwo się nią pływa nie tracąc przy tym odpowiedniej stabilności. Paddleboard jest wyposażony w podstawowe, regulowane dziecięce wiosło aluminiowe z plastikowym piórem.

Indeks producenta: KS80
Producent: Gladiator

Status: dostępny od zaraz
1 090,00 PLN
Ilość

Deska pompowana SUP board Gladiator Kid 8'0"

  • Rozmiar: (244 cm x 71 cm x 10 cm)
  • Grubość deski: 10 cm
  • Waga deski: 7.5 kg
  • Wyporność: 140 L
  • Optymalne ciśnienie wewnętrzne: 20 psi
  • Polecana dla osób o wadze do 45 kg

GLADIATOR KID 8 to kompaktowa, uniwersalna, pompowana deska SUP przeznaczona dla lekkich użytkowników i dzieci. Dzięki swoim wymiarom łatwo się nią pływa nie tracąc przy tym odpowiedniej stabilności. Maksymalna waga użytkownika to 45 kg. Szukasz czegoś dla cięższych wioślarzy? Sprawdź deskę SUP GLADIATOR KID 9. Paddleboard jest wyposażony w podstawowe, regulowane dziecięce wiosło aluminiowe z plastikowym piórem.

Duże deski SUP dla rodzin nie są do końca idealne dla małych użytkowników, zwłaszcza dzieci. Jeśli paddleboard jest zbyt duży, zapewnia użytkownikowi za dużą stabilność, a tym samym nie uruchamia naszego wewnętrznego systemu stabilizacji. Dzieci nie mają wówczas możliwości rozwoju i poprawy ich równowagi, balansu i wzmocnienia core stability (ang. stablizacja centralna) czyli właśnie tego naszego wewnętrznego systemu stabilizacji.

Przy wyborze desek SUP dla dzieci należy wziąć pod uwagę ich wiek i wagę. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat o wadze od 25 do 40 kg zalecamy desek o długości 8 cali. Dla starszych dzieci w wieku od 12 do 15 lat i wadze od 40 do 60 kg zalecamy paddleboard o długości 9 cali.
Deska SUP wyposażona jest w wyjmowany statecznik mocowany w tylnej części. Górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA, która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapewnia wystarczającą antypoślizgowość. Na rufie znajduje się również dodatkowy zaczep do holowania.


Zestaw zawiera:

- Deskę SUP GLADIATOR KID 8
- Juniorskie, składane, aluminiowe wiosło z plastikowym piórem
- Wyjmowany plastikowy statecznik
- Plecak transportowy
- Pompka wysokociśnieniowa
- Leash- linkę bezpieczeństwa
- Zestaw naprawczy
- Bojka chroniąca wiosło przed zatonięciem

Na podstawie 0 opinii
ogólnie

Dodaj nowy komentarz