Witamy w sklepie Megadecha! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

deski wakeboardowe

Deska wakeboard damska Obrien Spark (motorówka)

Deska wakeboard damska Obrien Spark (motorówka)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 859,00 PLN
Stara cena: 1 859,00 PLN
Producent: Obrien
Model: 18018
Status: do 3 dni
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata), 35,00 PLN (pobranie)
Długość deski:

Opis produktu

Deska Obrien Spark - uniwersalna deska do agresywnego pływania za motorówką zaprojektowana specjalnie dla kobiet.. Spark oferuje wszystkim ambitnym użytkowniczkom desek super stabiloność krawędziową, szybką jazdę oraz niesamowity wyskok. Posiada doskonałą skuteczność przejścia z krawędzi na krawędź a łagodnie stopniowane krawędzie umożliwiają kantowanie na najwyższym poziomie. Ślizg delta nadaje desce niezwykłą prędkość, a V-spine bottom umożliwia łagodne lądowanie po skoku. Utwardzony spód Impact Base zabezpiecza przed delaminacją na przeszkodach wodnych. Deska idealna dla dziewczyn, które wiele potrafią i chcą nauczyć się jeszcze więcej.
 


Delta Base Technology - ślizg deski wymodelowany w kształcie litery V redukuje drgania a co za tym idzie, sprawia że jazda jest gładsza i szybsza. Ma to szczególne zanczenie przy pływaniu za motorówką lub skuterem po zafalowanej powierzchni akwenu ponieważ zmniejsza siłę drgań i pozwala na dłuższą jazdę bez zmęczenia. Delta Base łagodzi również lądowanie po skoku.

 


 

Parametry deski:

 

Model

Szerokość

Rocker/Typ

Finy

Waga
zawodniczki

Spark133cm

41.70cm

2.2"/3-tage

Rail 1.25"

29-66kg

Spark137cm

42.40cm

2.3"/3-tage

Rail 1.25"

45-84kg

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video

Kontakt ze sklepem