Witamy w sklepie Megadecha! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Deska wakeboard Obrien FIX Impact (wakepark)

Deska wakeboard Obrien FIX Impact (wakepark)

Zamów teraz ! Dostawa w marcu 2019
Deska wakeboard Obrien FIX Impact (wakepark)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 799,00 PLN
Stara cena: 2 799,00 PLN
Producent: Obrien
Model: 19215
Status: Nowa kolekcja dostępna od końca Marca 2019
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata), 35,00 PLN (pobranie)
Długość deski:

Opis produktu

Jeśli chodzi o deski do pływania  na wakeparku, trend brzmi "Większe jest lepsze "i właśnie tego chciał Max Van Helvoort w swoim nowym Pro Modelu.  Deska Obrien Fix występuje w długości 142, 146, 150 i 154 cm. Fix jest  w parku z tonami flexu i może być najbardziej zabawną płytą, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Jest to bardzo szybką deska która minimalizuje zmęczenie a co za tym idzie pozwala pływać przez cały dzień. Możesz katować przeszkody cały dzień, skakać,  jeździć po railach a dzięki ogromnej elastyczności i dodatkowej długości twoje lądowania będą przyjemne i dużo mniej meączące. 

Deska Obrien Fix - Deska przeznaczona do ostrej jazdy po przeszkodach, idealna do wakeparków. Obrien Fix posiada drewniany rdzeń na całej powierczchni deski. Jest to idealna deska do pokonywania przeszkód wodnych (box, rail, slider). Deska nie posiada finów.

Drewniany rdzeń -  Rdzeń deski wykonany w 100% z drewna Paulownia. Jest to najbardziej elastyczne drewno używane przy budowie desek wakeboardowych. Rdzeń jest bardzo lekki i trwały dzięki czemu deska zachowuje swoje właściwości przez kilka sezonów.

Impact Base - specjalnie wzmocniony i utwardzony ślizg stanowi zabezpieczenie podczas pływania po przeszkodach w parkach wodnych (box, rail, slider, kicker)

Dura Rail - dodatkowo wzmocnione krawędzie deski chronią przed zniszczeniem oraz delaminacją podczas pokonywania przeszkód.

Flex Technology - konstrukcja sandwich pozwala na uzyskanie wyjątkowej elastyczności deski 

Parametry deski:

Model

Szerokość

Rocker/Typ

Finy

Waga
zawodnika

Fix 142cm

43.6cm

2.9 Progressive

Blunt 0.8

do 99 kg

Fix 146cm

43.6cm

3.1 Progressove

Blunt 0.8

do 108 kg

Fix 150cm

43.9cm 3.3 Progressive Blunt 0.8 od 70 kg
Fix 156 cm 43.9cm 3.4 Progressive Blunt 0.8 od 70 kg

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video

Kontakt ze sklepem