kosmetyki do łodzi

Szampon osuszający do łodzi NAUTIC CLEAN 01ML2-1

AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN® został opracowany w celu ułatwienia konserwacji wszystkich powierzchni łodzi. Jego technologia o nazwie Perloban® uwalnia aktywne składniki ułatwiające samosuszenie, oprócz konwencjonalnych klasycznych właściwości myjących. Rozwiązanie to tworzy jednolity film wodny do spłukiwania, umożliwiając suszenie i odparowanie wody w jednorodny sposób. Dzięki pełnej kontroli nad etapami konserwacji powierzchni, składniki AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN® zapobiegają pojawianiu się śladów wapienia lub różnych soli, zwykle obecnych po czyszczeniu.

Indeks producenta: 01ML2-1
Producent: Nauticlean

Status: dostępny od zaraz
95,95 PLN
Ilość

Szampon osuszający NAUTIC CLEAN 01 ML2-1

AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN® został opracowany w celu ułatwienia konserwacji wszystkich powierzchni łodzi. Jego technologia o nazwie Perloban® uwalnia aktywne składniki ułatwiające samosuszenie, oprócz konwencjonalnych klasycznych właściwości myjących. Rozwiązanie to tworzy jednolity film wodny do spłukiwania, umożliwiając suszenie i odparowanie wody w jednorodny sposób. Dzięki pełnej kontroli nad etapami konserwacji powierzchni, składniki AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN® zapobiegają pojawianiu się śladów wapienia lub różnych soli, zwykle obecnych po czyszczeniu. Zastosowanie: Szkło,  Pleksi, Tworzywa sztuczne,  Stal nierdzewna,  Żelkot


Zaleta: nie trzeba wycierać. Technologia, łatwość użycia i obsługi, AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN® jest stosowany do wszystkich rodzajów materiałów: żelkotu, szkła, stali nierdzewnej, pleksiglasu, plastiku itp. Nałożyć, spłukać, pozostawić do wyschnięcia: innowacyjne połączenie specyficznego polimeru hydrofilowego zapewnia nieskazitelny rezultat. Jego formuła nie zawiera wosków i silikonu. Składający się głównie ze środków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego, AUTODRY SHAMPOO PERLOBAN® nie zawiera fosforanów, chloru ani NTA. Biodegradowalny, produkt ten sprawia, że powierzchnie są czyste i lśniące, z największym poszanowaniem norm środowiskowych.


Instrukcja użycia (zobacz video)
1. ROZCIEŃCZYĆ 50 - 150 ML PRODUKTU w 5 do 10 litrach wody, w zależności od wielkości czyszczonej powierzchni.
2. NANIEŚĆ ROZTWÓR - wyszorować szczotką, spłukać czystą wodą z góry na dół bez nacisku, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Rezultaty są wyjątkowe.
3. SPŁUKAĆ POWIERZCHNIE STRUMIENIEM WODY - UWAGA: Nie używać strumienia pod wysokim ciśnieniem. Nie stosować w postaci nierozcieńczonej w bezpośrednim kontakcie z powierzchniami, które mają być poddane obróbce. Nie połykać.

Na podstawie 0 opinii
ogólnie

Dodaj nowy komentarz