Tуринговые SUP доски

Deska SUP Coasto Nautilus 11'8''

COASTO Nautilus  11'8 to duża, wszechstronna, deska SUP wykonana w technologii dwuwarstwowej TTS . Paddleboard jest bardzo mocny i lekki. Deska ma odpowiednio ostry dziób z dodatkowymi bumperem, który pięknie tnie wodę. Szeroka rufa zapewnia SUPowi doskonałą stabilność. Trzy super mocne tylne stateczniki utrzymają Cię idealnie na kursie podczas wszystkich wypraw. Natomiast kickpad z tyłu pozwoli na szybkie manewry. Deska świetnie zachowuje się również na falach.

Indeks producenta: PB-CNAU118B
Producent: Coasto

Status: dostępny od zaraz
Darmowa wysyłka!
1 999,99 3 300,00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 300,00
Ilość

Deska pompowana SUP board Coasto Nautilus  11'8"

  • Rozmiar: (355 cm x 86 cm x 15 cm)
  • Grubość deski: 15 cm
  • Wyporność: 350 L
  • Waga deski: 10.9 kg
  • Maksymalne obciążenie: 160 kg

COASTO Nautilus  11'8 to duża, wszechstronna, deska SUP wykonana w technologii dwuwarstwowej TTS. Paddleboard jest bardzo mocny i lekki. Deska ma odpowiednio ostry dziób z dodatkowymi bumperem, który pięknie tnie wodę. Szeroka rufa zapewnia SUPowi doskonałą stabilność. Trzy super mocne tylne stateczniki utrzymają Cię idealnie na kursie podczas wszystkich wypraw. Natomiast kickpad z tyłu pozwoli na szybkie manewry. Deska świetnie zachowuje się również na falach.


Paddleboard Nautilus od producenta Coasto to pompowana deska SUP z kategorii Touring, która idealnie nadaje się na spokojne wody. Tegoroczny model Nautilus oferuje szereg ulepszeń, takich jak dwie strefy transportowe z linkami typu bungee do mocowania rzeczy osobistych, D-ringi do mocowania dodatkowych akcesoriów- takich jak siedzisko kajaka, dodatkowe uchwyty transportowe, wygodny podnóżek – ułatwiający wiosłowanie na siedząco czy przedni „zderzak”- bumper, który gwarantuje dłuższą żywotność deski. Dzięki spiczastemu dziobowi paddleboard doskonale zachowuje się na wodzie. Deska dzięki swojej pojemności i szerokości jest stabilna i może przenosić jeszcze cięższych jeźdźców. Powierzchnia SUPa pokryta jest antypoślizgową warstwą z pianki EVA. Paddleboard wykonany jest w technologii Fusion Thermo Twin Skin (TTS), dzięki czemu konstrukcja deski jest wyjątkowo sztywna, trwała i lekka. SUP ma trzy stateczniki, które można łatwo i szybko przymocować do zintegrowanych skrzynek statecznikowych.

Kickpad u podstawy deski poprawia sterowność deski i przyśpiesza wykonywanie manewrów. Dzięki niemu zwroty są bezpieczniejsze i pewniejsze. Zaletą nadmuchiwanych desek SUP jest przede wszystkim ich kompaktowość i łatwość transportu.


Zestaw zawiera:

- Deskę SUP COASTO Nautilus 11'8”
- Składane, aluminiowe wiosło z plastikowym piórem
- Plecak transportowy z kółkami
- 1x wyjmowany statecznik
- Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
- Zestaw naprawczy (bez kleju)
- Leash - linkę bezpieczeństwa
- Wyjmowany podnóżek
- Pas ściągający do transportu

Na podstawie 0 opinii
ogólnie

Dodaj nowy komentarz