Blog

mężczyzna na supie
Lipiec 8, 2024

Wiosłowanie na desce SUP to coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, która zdobywa serca miłośników sportów wodnych. Aby czerpać pełną radość z tego sportu, ważne jest dobranie odpowiedniego wiosła. W tym artykule dowiesz się, jak wybrać wiosło do deski SUP, aby dopasować je do swoich potrzeb i umiejętności.

Czytaj dalej
deska SUP
Czerwiec 2, 2024

Wybór odpowiedniej deski do pływania SUP (stand up paddleboarding) dla dzieci to kluczowy element, który zapewni im bezpieczeństwo, komfort oraz niezapomniane wrażenia podczas eksplorowania świata wodnego sportu. W tym artykule przedstawimy siedem istotnych aspektów, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań idealnej deski dla swojego dziecka.

Czytaj dalej
deska SUP
Maj 8, 2024

W ostatnich latach deski SUP zyskują coraz większą popularność w Polsce. Nic dziwnego, gdyż jest to sport, który pozwala na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie łącząc w sobie elementy relaksu i przygody. W związku z rosnącym zainteresowaniem tym sportem, na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli desek SUP, które można podzielić na dwie główne kategorie – rekreacyjne i profesjonalne. Jak wybrać odpowiednią deskę?

Czytaj dalej
deska SUP na brzegu
Kwiecień 5, 2024

Deska pompowana SUP to nie tylko sprzęt rekreacyjny, ale również inwestycja, którą warto pielęgnować, aby cieszyć się nią przez wiele sezonów. Prawidłowa pielęgnacja deski SUP ma kluczowe znaczenie dla jej długowieczności i sprawności.

Czytaj dalej
kobieta na desce SUP
Marzec 6, 2024

Stand up paddleboarding (SUP) to niezwykle popularny sport wodny, który przyciąga zarówno początkujących, jak i doświadczonych entuzjastów aktywności na wodzie. Jednak oprócz deski SUP i wiosła, istnieje kilka niezbędnych akcesoriów, które warto mieć przy sobie podczas każdej sesji pływania.

Czytaj dalej
deski do pływania SUP
Luty 5, 2024

Zanim przystąpimy do przechowywania deski na zimę, należy ją odpowiednio przygotować. Przede wszystkim warto dokładnie oczyścić deskę z piasku, soli i wszelkich zabrudzeń. Można użyć do tego ciepłej wody z mydłem lub specjalnych środków czyszczących przeznaczonych do tego typu sprzętu. Po umyciu deski, dobrze jest ją osuszyć za pomocą miękkiej ściereczki lub ręcznika.

Czytaj dalej