Deski SUP do pływania w najlepszej cenie

W tym sporcie liczą się zarówno umiejętności, jak i dobry sprzęt. To drugie nabędziesz w naszym sklepie! Na megadecha.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebne do uprawiania SUP. Deska z wiosłem dostępna w formie zestawu to jedno z praktycznych i oszczędnych rozwiązań, które proponujemy naszym klientom. W naszej ofercie można znaleźć zarówno modele twarde, jak i pompowane.

Pompowana deska SUP jest odpowiednia dla osób stawiających na rekreacyjne uprawianie tego sportu. Nadaje się do zrolowania i umieszczenia w plecaku czy samochodzie jak również do podróży lotniczych. Dobrze znosi upadki i uderzenia. To pompowana, niezajmująca wiele miejsca deska do pływania z wiosłem. Cena takiego praktycznego zestawu uzależniona jest od marki, jakości, wielkości i typu wybranego sprzętu.

Sprzęt do SUP – deski z wiosłem

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zestawów i pojedynczych akcesoriów, w tym modele race, allround, surf, czy touring. Zapewniamy dobre ceny i szybką dostawę kurierską. Pamiętaj, że wybierając odpowiedni sprzęt, zapewniasz sobie maksimum przyjemności z uprawiania tego nietypowego sportu. Zwróć uwagę również na pojemność i szerokość: lżejsze osoby (do 70kg) mogą wybrać model do pojemności ok. 200 litrów, cięższe – około 300 l. i więcej. Im lepiej dobrana deska z wiosłem, tym lepsze osiągi na wodzie.

Dmuchana deska surfingowa

Decydując się na uprawianie tego sportu, musimy zastanowić się przede wszystkim nad wyborem odpowiedniej deski SUP. W naszym sklepie znajdziesz pompowane modele desek SUP. Tym, co wyróżnia sprzęt pompowany jest możliwość zrolowania go do niewielkich rozmiarów i bezproblemowe przechowywanie w szafie, plecaku, czy małym bagażniku. Dzięki temu nie będzie zajmować zbyt wiele miejsca podczas podróży. Materiał po nadmuchaniu przybiera odpowiedni kształt. Całość jest zaskakująco twarda, umożliwiając bezproblemowe unoszenie się na wodzie.

Nie ma wątpliwości, że jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. W jaki sposób działa taka dmuchana deska do pływania? Tajemnicą funkcjonowania tego sprzętu jest specjalna konstrukcja „dropstitch”, dzięki której wtłacza się w niego powietrze pod bardzo dużym ciśnieniem. Sam kadłub również nie jest bez znaczenia – jego wnętrze składa się z gęstych i bardzo elastycznych włókien, które łączą pokład z dnem. W ten sposób osiągnięto specjalną budowę, dzięki której sprzęt można rolować i nie obawiać się o powstawanie pęknięć.

Dmuchana deska do pływania w dobrej cenie

Mimo „dmuchanej” formy, sprzęt doskonale znosi wszelkie upadki na ziemię i uderzenia, dzięki czemu nie musimy obawiać się o jej szybkie uszkodzenie. Nie ma wątpliwości, że pompowana deska SUP to rozwiązanie wysoce praktyczne, które sprawdzi się w przypadku osób szukających produktu do pływania rekreacyjnego.

Szeroki wybór modeli dostępnych w naszej ofercie sprawia, że z pewnością każdy znajdzie opcję dostosowaną do swoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Surfingowa deska SUP w takiej formie jest idealną alternatywą dla twardego sprzętu przede wszystkim w przypadku osób poszukujących najbardziej funkcjonalnych i wygodnych opcji.