wieże wakeboard

Wieża do łodzi motorowej Monster Tower MT2

Jeśli szukasz średniej klasy wieży wakeboardowej, którą możesz wykorzystać do ciągnięcia wakeboarderów i przechowywania akcesoriów, potrzebujesz wieży wakeboardowej MT2. Jej zaprojektowana aluminiowa konstrukcja z wbudowanymi funkcjami sprawia, że jest to świetna opcja dla Twojej łodzi.Uniwersalna wieża wakeboardowa MT2 jest nie tylko mocna, ale także elegancka w swoim wyglądzie z wdzięcznie zakrzywionymi nogami. Pasuje praktycznie do każdej łodzi o szerokości 152 cm - 260 cm i jest idealna dla łodzi z większymi szybami. Konstrukcja nóg sprawia, że MT2 jest o około 2-3" wyższy niż MT1, co daje możliwość uzyskania większej wysokości podczas wykonywania trików na wodzie! Całkowicie cicha i w pełni składana, możesz wzbogacić swoją jazdę o najfajniejszą uniwersalną wieżę wakeboardową na rynku.

Indeks producenta: SOT-200
Producent: monster tower

Status: na zamówienie (dostawa do 7 dni)
Darmowa wysyłka!
6 700,00
Ilość

Wieża wakeboardowa Monster Tower MT2

  • oryginalna wieża wakeboardowa wyprodukowana przez amerykańską firmę Monster Tower
  • wieża pasuje do łodzi o długości ponad 609 cm.
  • szerokość pokładu od 152 do 260 cm
  • średnica rur - 2.5 cala
  • wykonana z lotniczego aluminium 6063- T6
  • konstrukcja górnej poprzeczki pozwala na idelane dopasowanie wieży do szerokości łodzi
  • wykończenie: polerowane i anodowane
  • uchwyty na wakeboard, lusterko oraz głosniki widoczne na zdjeciu nie wchodzą w skład kompletu.

Jeśli szukasz średniej klasy wieży wakeboardowej, którą możesz wykorzystać do ciągnięcia wakeboarderów i przechowywania akcesoriów, potrzebujesz wieży wakeboardowej MT2. Jej zaprojektowana aluminiowa konstrukcja z wbudowanymi funkcjami sprawia, że jest to świetna opcja dla Twojej łodzi.
Uniwersalna wieża wakeboardowa MT2 jest nie tylko mocna, ale także elegancka w swoim wyglądzie z wdzięcznie zakrzywionymi nogami. Pasuje praktycznie do każdej łodzi o szerokości 152 cm - 260 cm i jest idealna dla łodzi z większymi szybami. Konstrukcja nóg sprawia, że MT2 jest o około 2-3" wyższy niż MT1, co daje możliwość uzyskania większej wysokości podczas wykonywania trików na wodzie! Całkowicie cicha i w pełni składana, możesz wzbogacić swoją jazdę o najfajniejszą uniwersalną wieżę wakeboardową na rynku.

Na podstawie 0 opinii
ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
Wieza-MT2---Instrukcja-montazu.pdf Pobierz plik