Wiosło Sup

Stand Up Paddle wciąż zyskuje na popularności, zdobywając kolejnych zwolenników. Nawet najlepsza deska nie obejdzie się tutaj bez obowiązkowego dodatku, którym jest wiosło SUP. W naszej ofercie znajdziesz modele aluminiowe oraz karbonowe, rozsuwane, które bez problemu przetransportujesz, nie musząc przejmować się zajmowaniem zbyt dużej ilości miejsca. Oferujemy zarówno modele dla osób wymagających doskonałej jakości, o zredukowanej masie i zachowaniu maksymalnej wytrzymałości, jak i wygodne, aluminiowe produkty z zakończeniem typu T-bar.

Jako sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu do sportów wodnych, staramy się dostarczać naszym klientom sprzęt z różnych grup cenowych. Proponujemy modele do pływania rekreacyjnego, jak i do zaawansowanego surfingu, dlatego każdy znajdzie u nas odpowiednie wiosło SUP, dostosowane do swojego poziomu i oczekiwań. Proponujemy również szeroki wybór desek pompowanych, oraz całe zestawy sprzętowe.

Najlepsza oferta wioseł SUP w sieci. Modele karbonowe i aluminiowe

W naszym asortymencie znajdują się tańsze produkty wykonane z aluminium, oraz te z drążkiem stanowiącym połączenie karbonu i włókna szklanego, idealne do użytku na poziomie zaawansowanym. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów pozwala tutaj na osiągnięcie wyjątkowej lekkości, bardzo ważnej w trakcie uprawiania tego sportu. Oferowane u nas produkty cechują się wysoką jakością, którą zapewnia producent. W sklepie Megadecha znajdziesz wytrzymałe, lekkie i trwałe wiosło SUP w przystępnej cenie. Naszym klientom zapewniamy również szybką wysyłkę kurierską.