kosmetyki do łodzi

Wosk do łodzi NAUTIC CLEAN 10ML2-1

Express wax to roztwór czyszczący opracowany specjalnie do ekspresowej pielęgnacji powierzchni łodzi. Emulsja z wysokiej jakości woskiem, wosk Express szybko i bez wysiłku odnawia farby lub inne materiały na pokładzie wszystkich typów łodzi. Stężenie środków ochronnych tworzy błyszczącą powłokę, która chroni, odżywia i konserwuje materiały.

Indeks producenta: 10ML2-1
Producent: Nauticlean

Status: dostępny od zaraz
119,99
Ilość

Wosk do łodzi NAUTIC CLEAN 10ML2-1
Express wax to roztwór czyszczący opracowany specjalnie do ekspresowej pielęgnacji powierzchni łodzi. Emulsja z wysokiej jakości woskiem, wosk Express szybko i bez wysiłku odnawia farby lub inne materiały na pokładzie wszystkich typów łodzi. Stężenie środków ochronnych tworzy błyszczącą powłokę, która chroni, odżywia i konserwuje materiały. Formuła wosku Express ułatwia czyszczenie przy każdym użyciu. Po nałożeniu wosk Express przywraca połysk i świetlistość żelkotu, stali nierdzewnej, pleksi, plastiku i poliwęglanów. Jego składniki dają nieskazitelny efekt i są miękkie w dotyku. Aktywny środek czyszczący o właściwościach odtłuszczających, ten produkt jest niezwykle funkcjonalny, łatwy w użyciu i nadaje się do codziennego użytku.


  • Detergent : skutecznie usuwa brud.
  • Łagodny środek ścierny: usuwa zanieczyszczenia, zaschnięty brud i oporne osady.
  • Wosk : chroni i nabłyszcza, sprawia, że powierzchnie są łatwiejsze do czyszczenia i przyjemne w dotyku.
  • WSKAZÓWKA: Express Wax to doskonałe rozwiązanie do skutecznego usuwania kamienia osadzonego w szybach jachtów i łodzi."

Instrukcja użycia (zobacz video)
1. EKSPRESOWE UŻYCIE:wylać dawkę wosku Express na szmatkę
2. NANIEŚĆ NA POWIERZCHNIĘ Lekko pocierając. Wytrzeć po wyschnięciu.
3. DLA NAJLEPSZYCH REZULTATÓW Nautic Clean® zaleca ściereczki z mikrofibry. Nie usuwać pozostałości do kanalizacji. Produkt i jego opakowanie należy utylizować jako odpad niebezpieczny.

Na podstawie 0 opinii
ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również