Witamy w sklepie Megadecha! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 4.6753003880499 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

SUP boarding

Deski supboard

Sup Board - Stand Up Paddle Board - najlepsza cena

Stand Up Paddling to najnowszy rodzaj pływania na desce, który podbija świat surfingu szybciej niż jakakolwiek inna jego forma. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór desek SUP Board. Cena uzależniona jest od marki i rodzaju modelu, jednak u nas masz pewność, że kupujesz produkt oryginalny i zupełnie nowy. Zamówiony sprzęt dostarczamy szybko, a nasza oferta jest jedną z najlepszych w sieci. Oprócz tego, oferujemy szeroki wybór wioseł oraz innych akcesoriów do uprawiania tego wyjątkowego sportu.

Obecnie największą popularnością cieszą pompowane deski SUP, który możemy przechowywać w plecaku, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest idealny do pływania rekreacyjnego. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje desek Paddle Board. Cena różni się ze względu na ilość osób, które mogą pływać na danym sprzęcie, ponieważ niektóre modele są kilkuosobowe, stworzone do użytku grupowego.

Atrakcyjna oferta desek Paddle Board. Cena na każdą kieszeń

Znajdziesz u nas długie i smukłe deski race, krótsze modele touring, najmniejsze deski surf przeznaczone do pływania na falach, a także allround, będące modelami wszechstronnymi, zapewniające zwinne manewrowanie i długie trzymanie kursu. Niezależnie od tego, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, u nas znajdziesz idealną deskę SUP Board. Produkt dostosowany do swoich możliwości finansowych i umiejętności!


Kontakt ze sklepem