Witamy w sklepie Megadecha! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 4.6589638464406 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

sup boards

Deski Sup

Deski SUP - dmuchana deska surfingowa do pływania

Decydując się na uprawianie tego sportu, musimy zastanowić się przede wszystkim nad wyborem odpowiedniej deski SUP. W naszym sklepie znajdziesz pompowane modele desek SUP. Tym, co wyróżnia sprzęt pompowany jest możliwość zrolowania go do niewielkich rozmiarów i bezproblemowe przechowywanie w szafie, plecaku, czy małym bagażniku. Dzięki temu nie będzie zajmować zbyt wiele miejsca podczas podróży. Materiał po nadmuchaniu przybiera odpowiedni kształt. Całość jest zaskakująco twarda, umożliwiając bezproblemowe unoszenie się na wodzie.

Nie ma wątpliwości, że jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. W jaki sposób działa taka dmuchana deska do pływania? Tajemnicą funkcjonowania tego sprzętu jest specjalna konstrukcja „dropstitch”, dzięki której wtłacza się w niego powietrze pod bardzo dużym ciśnieniem. Sam kadłub również nie jest bez znaczenia – jego wnętrze składa się z gęstych i bardzo elastycznych włókien, które łączą pokład z dnem. W ten sposób osiągnięto specjalną budowę, dzięki której sprzęt można rolować i nie obawiać się o powstawanie pęknięć.

Dmuchana deska surfingowa w dobrej cenie

Mimo „dmuchanej” formy, sprzęt doskonale znosi wszelkie upadki na ziemię i uderzenia, dzięki czemu nie musimy obawiać się o jej szybkie uszkodzenie. Nie ma wątpliwości, że pompowana deska SUP to rozwiązanie wysoce praktyczne, które sprawdzi się w przypadku osób szukających produktu do pływania rekreacyjnego.

Szeroki wybór modeli dostępnych w naszej ofercie sprawia, że z pewnością każdy znajdzie opcję dostosowaną do swoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Surfingowa deska SUP w takiej formie jest idealną alternatywą dla twardego sprzętu przede wszystkim w przypadku osób poszukujących najbardziej funkcjonalnych i wygodnych opcji.


Kontakt ze sklepem