Witamy w sklepie Megadecha! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 4.6742077217912 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

sup sets

zestawy sup

Deska Sup do pływania z wiosłem - najlepsza cena

W tym sporcie liczą się zarówno umiejętności, jak i dobry sprzęt. To drugie nabędziesz w naszym sklepie! Na megadecha.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebne do uprawiania SUP. Deska z wiosłem dostępna w formie zestawu to jedno z praktycznych i oszczędnych rozwiązań, które proponujemy naszym klientom. W naszej ofercie można znaleźć zarówno modele twarde, jak i pompowane.

Pompowana deska SUP jest odpowiednia dla osób stawiających na rekreacyjne uprawianie tego sportu. Nadaje się do zrolowania i umieszczenia w plecaku czy samochodzie jak również do podróży lotniczych. Dobrze znosi upadki i uderzenia. To pompowana, niezajmująca wiele miejsca deska do pływania z wiosłem. Cena takiego praktycznego zestawu uzależniona jest od marki, jakości, wielkości i typu wybranego sprzętu.

Sprzęt do SUP – deska z wiosłem

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zestawów i pojedynczych akcesoriów, w tym modele race, allround, surf, czy touring. Zapewniamy dobre ceny i szybką dostawę kurierską. Pamiętaj, że wybierając odpowiedni sprzęt, zapewniasz sobie maksimum przyjemności z uprawiania tego nietypowego sportu. Zwróć uwagę również na pojemność i szerokość: lżejsze osoby (do 70kg) mogą wybrać model do pojemności ok. 200 litrów, cięższe – około 300 l. i więcej. Im lepiej dobrana deska z wiosłem, tym lepsze osiągi na wodzie.


Kontakt ze sklepem