deski sup all-round

Deska SUP Spinera Sunset 10'6

Odkryj nową edycję naszego udanego modelu Spinera Supventure - zupełnie nową deskę SUP Spinera Supventure Sunset 10.6! Dzięki sprawdzonej dwuwarstwowej technologii Double Layer i wszechstronnemu zakresowi zastosowań, ta deska jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wioślarzy

Producent: Spinera

Status: dostępny od zaraz
Darmowa wysyłka!
1 899,99 PLN 2 400,00 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 899,97 PLN
Ilość

Deska pompowana SUP board Spinera Sunset 10"6'

  • Rozmiar: (320 cm x 80 cm x 15 cm)
  • Grubość deski: 15 cm
  • Waga deski: 8.8 kg
  • Wyporność: 312 L
  • Optymalne ciśnienie wewnętrzne: 15 psi
  • Polecana dla osób o wadze do 110 kg
  • Maksymalne obciążenie: 145 kg

Odkryj nową edycję naszego udanego modelu Spinera Supventure - zupełnie nową deskę SUP Spinera Supventure Sunset 10.6! Dzięki sprawdzonej dwuwarstwowej technologii Double Layer i wszechstronnemu zakresowi zastosowań, ta deska jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wioślarzy. Deska SUP Spinera Supventure Sunset 10.6 łączy w sobie solidność, stabilność i wydajność w imponującym designie. Dzięki technologii Double Layer deska jest wyjątkowo wytrzymała i trwała, dzięki czemu może wytrzymać obciążenia na wodzie i zapewnić lata przyjemności.


Kompletny zestaw Spinera Supventure Sunset 10.6 zawiera wszystko, czego potrzebujesz do następnej przygody z SUP. Wysokiej jakości wydajne wiosło aluminiowe / z włókna szklanego zapewnia mocne i precyzyjne pociągnięcia wiosłem, a dzięki wadze jest dziecinnie proste, podczas gdy pompka o podwójnym działaniu zapewnia szybkie i łatwe pompowanie deski. Smycz zapewnia bezpieczne połączenie z deską przez cały czas, a pojemny plecak do przenoszenia zapewnia wygodne i łatwe przechowywanie i transport.


Na podstawie 0 opinii
ogólnie

Dodaj nowy komentarz