Gwarancja 5 lat na deski SUP Jobe

5 lat gwarancji na wszystkie deski SUP od firmy Jobe

  • Przedłużyliśmy gwarancję na naszą gamę desek pompowanych SUP do 5 lat od teraz!

To coś, czym jesteśmy naprawdę podekscytowani i co zrobiliśmy, aby wesprzeć sprzedaż naszych desek pompowanych SUP oraz udowodnić ich wysoką jakość! W przypadku naszej oferty SUP wymagane jest jedynie zachowanie paragonu z widoczną datą, aby móc otrzymać 5-letnią gwarancję.

  • Rejestracja nie jest już wymagana

Rozumiemy, że klienci mogą przeoczyć rejestrację, dlatego usunęliśmy potrzebę rejestracji online. Ale klient musi posiadać zawsze paragon / fakturę zakupu, aby skorzystać z gwarancji. Będzie to traktowane jako dowód zakupu i obowiązywać na przyszłość w przypadku reklamacji. Na dowodzie zakupu musi widnieć data zakupu

  • 5 lat gwarancji na WSZYSTKIE deski sup – również modele 2022

Jeśli klient kupi teraz model 2022 jako nowy i jeszcze dostępny w sklepie – również otrzyma gwarancję 5 lat. Data zakupu będzie widoczna na fakturze, którą otrzyma od sprzedawcy. Więc kupując deskę JOBE w roku 2023 – wszyscy klienci otrzymują 5 lat gwarancji na Jobe SUP niezależnie od roku modelowego sprzedawanej deski. Np. Gdy konsument końcowy kupi „nową” deskę SUP Jobe 2022 w sklepie 15 Kwietnia 2023 r., gwarancja na tę deskę SUP 2022 wygasa 15 Kwietnia 2028 r.Wszystko, czego potrzebuje, to faktura od sprzedawcy z datą.